Egzamin Ósmoklasisty

W dniach 16,17 i 18 czerwca w naszej szkole odbyły się Egzaminy Ósmoklasisty. Zostały przeprowadzone w nietypowych warunkach, ze względu na panującą obecnie sytuację. Musieliśmy zachowywać od siebie ustaloną odległość oraz poruszać się na terenie szkoły w maseczkach. Egzaminy obejmowały  trzy przedmioty: język polski, matematykę,  i język obcy nowożytny. W pierwszym dniu pisaliśmy język polski, w drugim matematykę, a w trzecim język obcy nowożytny (czyli dla wszystkich z naszej szkoły – angielski). Przez pierwsze dwa dni większość z nas pisała je na dużej sali gimnastycznej, a w ostatnim dniu w salach na I i II piętrze. Był to czas, kiedy mogliśmy się zobaczyć po raz pierwszy wszyscy razem, odkąd zaczęło się zdalne nauczanie. Ten pierwszy, tak ważny, egzamin w naszym życiu na pewno zapadnie nam w pamięci. Mam nadzieję, że  dzięki niemu dostaniemy się do wymarzonej szkoły średniej.

Julia