ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

BIBLIOTEKA POLECA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA – FOTOGALERIA

25 listopada obchodziliśmy najmilsze święto wszystkich dzieci -światowy Dzień Pluszowego Misia. Co roku nasi najmłodsi siódemkowicze spotykali się w bibliotece wraz ze swoimi  misiowymi przytulankami na wspólnych zajęciach, gdzie mogli poznać historię tej wyjątkowej zabawki, zapoznać się z kolekcją książek, których bohaterami są misie oraz uczestniczyć w zabawach ruchowych. W tym roku troszkę inaczej uczciliśmy to święto. Nasi najmłodsi przysłali nam zdjęcia swoich  ukochanych misiów. Powstała galeria zdjęć, do której oglądania serdecznie zapraszam. Dziękuję także wszystkim rodzicom za zaangażowanie.