Książki z Fundacji ING Dzieciom

Biblioterapia
Miło nam poinformować, że dzięki Fundacji ING Dzieciom, nasza biblioteka otrzymała bezpłatnie dwa egzemplarze książek biblioterapeutycznych:
  • Kosmita” Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel – książka poruszająca temat rodziny z dzieckiem autystycznym.
  • Lucjan, lew jakiego nie było” – to również książka autorstwa Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel, która tym razem pomaga dzieciom oswoić się z lękiem towarzyszącym chorobom nowotworowym.
Fundacja ING Dzieciom jest jedną z najstarszych fundacji korporacyjnych w Polsce. Dzięki Fundacji, pomoc w różnej formie otrzymało dotąd kilkanaście tysięcy dzieci. Jednym z autorskich programów społecznych fundacji jest biblioterapia. Na stronie fundacji znajdują się eBooki, które bezpłatnie może pobrać każdy zainteresowany.
Fundacji bardzo dziękujemy za podarowane książki.
Uczniów oraz nauczycieli zapraszamy po nowe książki do biblioteki.

Biblioteka Szkolna