Walentynki

„W dniu święta Walentego nic nie może dziać się złego, nikt nie może się dziś złościć, bo dziś nadszedł dzień miłości… Mamy dzisiaj Walentynki święto chłopca i dziewczynki.”

Walentynki to doskonały czas, który przypomina nam o potrzebie wyrażania naszych uczuć względem drugiego człowieka. Zdarza się, że w codziennym życiu zapominamy powiedzieć drugiej osobie jak bardzo jest dla nas ważna. Dzień Świętego Walentego to najlepszy moment, aby przekazać naszym bliskim bądź przyjaciołom, ile dla nas znaczą i za co ich cenimy. Przy okazji tego święta mamy doskonałą okazję, aby przypomnieć dzieciom co oznacza bycie dobrym przyjacielem, jak dzielić się dobrem i wzajemnie się wspierać. Dzieci z klasy III c na lekcji przygotowały kartki/laurki walentynkowe dla swoich przyjaciół, kolegów, koleżanek, rodziców, dziadków i sąsiadów. Klasa I a z okazji Walentynek otrzymała długopisy z serduszkami, misiami oraz lizaki  i balony w kształcie serc.