Europejski Dzień Sportu Szkolnego

30 września Nasza Szkoła kolejny raz obchodzić będzie Europejski Dzień Sportu Szkolnego. To wielkie międzynarodowe święto ruchu, w którym biorą udział szkoły z całej Europy, a nawet Ameryki południowej, Afryki i Azji! ESSD zachęca do wspólnego spędzania czasu na zabawie, przy jednoczesnej promocji aktywności fizycznej. Nie tylko na lekcjach wychowania fizycznego, ale także w salach matematyki, języka polskiego, czy geografii, dlatego 30 września spędźmy aktywnie.

Wytworzono:2022-09-24 18:19przez:
Opublikowano:2022-09-24 18:22przez: Ewa Skrzypczyk