Półkolonia zimowa

PÓŁKOLONIA ZIMOWA

Informujemy, że w czasie ferii zimowych tj. od 15 do 26 stycznia 2024 r. będą organizowane półkolonie w czterech legnickich szkołach:

Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kamienna 20A

Szkoła Podstawowa nr 4 , ul. Piastowska 3

Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Polarna 1

Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Marynarska 31

Czas trwania: zajęcia odbywają się w godz. od 8:00 do 15:00

Wyżywienie: śniadanie i obiad

Koszt: 400,00 zł. (10 dni)

Osoby, które chcą uczestniczyć w półkolonii prosimy o wypełnienie karty kwalifikacyjnej, która znajduje się na stronie organizatora wypoczynku.

Wypełnioną kartę uczniowie składają w sekretariatach własnych szkół do 8 grudnia 2023 r. Prosimy przestrzegać wyznaczonego terminu !!!

INFORMACJE O PŁATNOŚCIACH dzieci zgłoszonych na wypoczynek do SP-7 tj. NR KONTA BANKOWEGO ORAZ TERMINIE WPŁAT ZOSTANĄ PODANE NA STRONIE INTERNRTOWEJ SZKOŁY /www.sp7.legnica.eu/

Wyposażenie uczestnika półkolonii:

- obuwie zmienne

- dziecko może mieć własne picie i zapakowaną przekąskę,

- w przypadku choroby przewlekłej dziecka jest wymagane zaświadczenie lekarskie.

Dodatkowo informujemy, że w okresie ferii zimowych w Młodzieżowym Centrum Kultury prowadzone będą zajęcia otwarte dla wszystkich chętnych uczniów.

Wytworzono:2023-11-21 13:54przez:
Opublikowano:2023-11-21 14:31przez: Natalia Kosierb