"Dzieci uczą rodziców"

Centrum Rozwoju Lokalnego

Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zaprasza do udziału w trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców". Celem akcji jest wsparcie procesu edukacji dzieci, dostarczenie darmowych materiałów edukacyjnych oraz zachęcenie rodziców do zwiększenia ilości czasu poświęcanego na wspólną naukę ze swoimi pociechami.
Akcja "Dzieci uczą rodziców" adresowana jest do przedszkoli i klas 1-3 szkół podstawowych.

Każdego miesiąca uczestnicząca placówka będzie otrzymywać darmowe materiały edukacyjne do przeprowadzenia lekcji podejmującej tematykę m.in.: bezpieczeństwa, ochrony środowiska, historii, astronomii, pomocy potrzebującym. Dodatkowo w ramach akcji przewidziano spotkania online dla uczestniczących nauczycieli i e-lekcje dla dzieci.

Na rok szkolny 2021/2022 zaplanowanych jest 10 tematycznych lekcji.

Udział w akcji jest w pełni darmowy.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres e-mail: edu@crl.org.pl lub kontaktując się telefonicznie pod numerem 881 331 776.

Wytworzono:2021-09-09 22:20przez:
Opublikowano:2021-09-09 15:32przez: Natalia Kosierb