Zakończenie roku szkolnego 2020/21 i pożegnanie klas ósmych

To było już drugie takie zakończenie roku. Ze względu na obostrzenia sanitarne uczniowie poszczególnych klas spotkali się w wyznaczonym czasie i sali z wychowawcami, którzy  - po krótkich pogadankach dotyczących bezpieczeństwa podczas wakacji – rozdali świadectwa i nagrody.

Jedynie ósmoklasiści mieli uroczysty apel w sali gimnastycznej, podczas którego wręczono nagrody, a przedstawiciele poszczególnych klas złożyli ślubowanie. Potem spotkali się – ostatni raz w szkolnych murach Siódemki, z wychowawcami. Było wzruszenie, a nawet u niektórych łzy...

Przypomnijmy, że Absolwentką i Humanistką Roku Szkolnego 2020/2021 została Nadia Stanisławska. Michałowi Bortnowskiemu wręczono nagrodę Anglisty Roku. Natomiast w klasach I-III wyróżniono Ignacego Gawrona i Wiktorię Czarny za osiągnięcia artystyczne.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy spokojnych, bezpiecznych wakacji i powrotu we wrześniu  w pełni sił i energii :)

Wytworzono:2021-07-22 10:54przez:
Opublikowano:2021-07-22 11:15przez: Ewa Skrzypczyk