Wycieczka 8 d

Wycieczka do Wrocławia

6 grudnia, w mikołajki, nasza klasa pojechała na Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu. Zbiórka zaczęła się o 7.15, następnie pojechaliśmy pociągiem do Wrocławia. Po przyjeździe piechotą dotarliśmy na Rynek, podziwiając piękny krajobraz miejski Wrocławia.

Jarmark był piękny - drewniane stoiska, duża choinka w centrum jarmarku oraz liczne światełka i ozdoby świąteczne tworzą niepowtarzalną atmosferę. Wszyscy chcieliby tam  zostać dłużej, ale niestety trzeba było wrócić do domu.

Olgierd

Wytworzono:2022-12-07 21:28przez: