Międzynarodowy Dzień Ziemi

Obchody Dnia Ziemi w klasach I - III

22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym dniu różne organizacje przeprowadzają szereg akcji, których celem jest promowanie ekologicznych postaw. W naszej szkole, ekologiczne święto przypominające o potrzebie ochrony środowiska obchodziliśmy właśnie 22 kwietnia. Tego dnia uczniowie klas I - IIII  w czasie zajęć wraz z wychowawcą wychodzili na tereny zielone szkoły, aby je posprzątać. Klasa 2 b wraz z wychowawcą posadziła kwiaty w doniczkach znajdujących się na boisku szkoły. To był wspaniały dzień i mamy nadzieję, że zaowocuje wrażliwością i mądrym postępowaniem wobec naszej Matki Ziemi.

Wytworzono:2024-04-22 17:23przez:
Opublikowano:2024-04-22 19:25przez: Natalia Kosierb