Kiermasz świąteczny

Samorząd Uczniowski klas I - III

Piękne, własnoręcznie wykonane przedmioty zwiastujące wiosnę oraz rozmaite ozdoby wielkanocne można było podziwiać podczas Szkolnego Kiermaszu Wielkanocnego, który odbył się 27 marca w naszej szkole.

Od kilku tygodni uczniowie wykonywali ozdoby z nauczycielami w szkole oraz w domach wraz z rodzicami,  a efektem prac były przepiękne baranki, pisanki, kraszanki, stroiki, kartki świąteczne, serwetki na świąteczne koszyki i inne wyroby związane ze świętami wielkanocnymi.

Oczywiście jak na kiermasz przystało nie mogło zabraknąć przysmaków świątecznych. Ciasta przygotowane przez rodziców smakowały wyśmienicie. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Wytworzono:2024-04-22 18:09przez:
Opublikowano:2024-03-27 18:20przez: Natalia Kosierb