Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Wejście główne

Budynek szkoły - wejście

Budynek szkolny

Szkoła Podstawowa nr 7 w Legnicy

O szkole

Menu dla: O szkole

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7

  • wykwalifikowana kadra pedagogiczna
  • bezpieczeństwo ucznia
  • przyjazna atmosfera
  • wszechstronny rozwój ucznia
  • ciekawe zajęcia pozalekcyjne
  • wysoki poziom nauczania

Nasza szkoła jest estetycznie urządzonym obiektem, z dwiema salami gimnastycznymi wyposażonymi w nowoczesny sprzęt sportowy, z boiskami sportowymi, basenem, klasopracowniami wyposażonymi w środki dydaktyczne, z pracownią komputerową, z salą audiowizualną, z biblioteką i czytelnią z bogatym księgozbiorem, ze stołówką i czytelnią.

W naszej szkole uczą nauczyciele specjaliści ustawicznie podnoszący swoje kwalifikacje, zapewniający wysoki poziom nauczania i wychowania.

Oprócz zajęć obowiązkowych w szkole działają kółka zainteresowań, organizacje uczniowskie preferujące zdrowe formy spędzania czasu wolnego. Szkoła dba o rozwój fizyczny ucznia.

Współpracujemy z rodzicami, a trudności wychowawcze są na bieżąco rozwiązywane. Prowadzona jest stosowna profilaktyka.

Praca wychowawczo- dydaktyczna opiera się na współpracy z poradnią psychologiczno-pedagogiczną. Szkoła współpracuje także ze środowiskiem lokalnym, stara się być inicjatorem życia kulturalnego w środowisku. Organizujemy wycieczki i imprezy turystyczne z udziałem rodziców.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-04-23 11:22przez:
Opublikowano:2021-04-23 20:16przez:
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 7 im. K. I. Gałczyńskiego w Legnicy
Odwiedziny:1424

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.